ضمیمه “همشهری مترو” همسفر مسافران شهر زیرزمینی

ضمیمه “همشهری مترو” روزنامه همشهری، روزهای سه‌شنبه در اختیار مسافران متروی تهران قرار می‌گیرد.
به همت روزنامه همشهری و با همکاری و مشارکت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران ضمیمه رایگان “همشهری مترو” همسفر مسافران شهر زیرزمینی می‌شود.
سید مجتبی تقوی نژاد معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران با اعلام این خبر گفت: متروی تهران برنامه‌های فرهنگی خود را در قالب‌های مختلف و در موضوعات متنوع در اختیار مسافران و شهروندان عزیز قرار می‌دهد. وی افزود: در طی سال‌های گذشته شاهد اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، هنری و آموزشی با محوریت مسافران و در سطح ایستگاه‌های مترو بوده‌ایم.
طی مذاکراتی که با مسئولین محترم روزنامه همشهری انجام شد مقرر گردید تا بخشی از این فعالیت‌ها در قالب رسانه مکتوب و به صورت ضمیمه به دست مسافران متروی تهران برسد. تقوی نژاد با اشاره به نقش رسانه و مطبوعات در افزایش سطح آگاهی مسافران تصریح کرد: نقش رسانه‌های مکتوب علاوه بر افزایش و ارتقا آگاهی مسافران در ترویج فرهنگ استفاده صحیح از مترو و آموزش شهروندی می‌تواند بسیار موثر واقع شود. به همین منظور بخش‌های متنوعی در این ضمیمه در اختیار شهروندان عزیز قرار می‌گیرد. مسافران با تهیه و مطالعه ضمیمه همشهری مترو در هنگام سفر علاوه بر استفاده مفید از زمان، می‌توانند آن را با افراد خانواده خود نیز به اشتراک بگذارند.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران در تشریح مطالب ضمیمه همشهری مترو گفت: مطالب متنوع و مفیدی مانند اینفوگرافی ایستگاه‌های مترو شامل موقعیت جغرافیایی و مکان‌های مهم اطراف آن‌ها، روی ریل ، شامل گفتگو با مسئولان مترو و بیان نقطه نظرات ایشان در خصوص سامانه حمل و نقل  متروی تهران، مصاحبه و گفتگو با کارکنان مترو، جهان زیر زمین و معرفی متروی سایر کشورها، صفحه جامعه زیر زمینی، شامل رویدادهای اجتماعی هفته در مترو، خبر، بخش سرگرمی با عنوان کافه مترو و بخش‌های مختلف دیگر منتشر می‌شود. وی در پایان خاطر نشان کرد: استثنائاً نخستین شماره ضمیمه”همشهری مترو” در تیراژ حدود یکصدهزار نسخه و در ایستگاه‌های متروی تهران روز سه شنبه ۱۸خرداد ماه ۱۴۰۰ توزیع می‌گردد.
گفتنی است، ضمیمه “همشهری مترو” روزهای سه‌شنبه هر هفته در کلیه ایستگاه های متروی تهران در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.